Hizmet kullanıcılarından aldığımız Kişisel Bilgilerin ve Kişisel Olmayan Bilgilerin toplanması, kullanılması ve ifşa edilmesine ilişkin politikalarımız hakkında sizi bilgilendirir. Hizmeti kullanarak, bu politika uyarınca bilgilerin toplanmasını ve kullanılmasını kabul edersiniz.

Hangi bilgileri topluyoruz
Kişisel bilgi
Kişisel Bilgiler, sizi veya başka bir kişiyi tanımlayan, Hizmeti kullandığınızda iletilebilen veya alınabilen bilgilerdir. Herhangi bir Kişisel Bilgi toplamıyoruz.

Kişisel Olmayan Bilgiler
Birçok çevrimiçi hizmet gibi, Hizmetimizi her kullandığınızda tarayıcınızın veya telefonunuzun gönderdiği bilgileri toplarız (“Günlük Verileri”). Bu Günlük Verileri, cihazınızın İnternet Protokolü (“IP”) adresi, türü, sürümü, Hizmetimizin ziyaret ettiğiniz sayfaları, ziyaretinizin saati ve tarihi, bu sayfalarda geçirilen süre ve diğer istatistikler gibi bilgileri içerebilir.

Topladığımız bilgileri nasıl kullanıyoruz
Kişisel bilgi. Kişisel Bilgileri hiçbir şekilde TOPLAMAZ ve kullanmayız.

Kişisel Olmayan Bilgiler. Genellikle kişisel olmayan bilgiler, Hizmeti izlemek ve iyileştirmek, kullanıcılarımızın davranışlarını analiz etmek, kullanıcı demografik bilgilerini ve ilgi alanlarını ölçmek, reklamverenler gibi üçüncü taraflara hizmetlerimizi tanımlamak ve en iyi ve en iyi şekilde nasıl ve nasıl analiz edileceklerini analiz etmek için dahili olarak kullanılır. kaynaklarımızı kullanın. Kişisel Olmayan Bilgileri Kişisel Bilgiler ile birleştirmiyoruz.

Topladığımız bilgileri nasıl paylaşıyoruz
Kişisel bilgi. Kişisel Bilgileri hiçbir şekilde TOPLAMAZ ve paylaşmayız.

Kişisel Olmayan Bilgiler. Hizmetimizde görüntülenebilecek Üçüncü Taraf reklam ağlarından gelen reklamları kabul ediyoruz. Hizmet’te hedefli reklamlar geliştirmek ve sunmak için belirli bilgileri üçüncü taraf reklamverenler, reklam ağları ve reklam platformlarıyla (“Reklam Varlıkları”) paylaşabiliriz. Reklam Kuruluşlarının, cihaz tanımlayıcınız, cihaz türü, cihaz markası, cihaz modeli, ağ türü, cihaz dili ve IP adresi de dahil olmak üzere bizimle paylaşabilecekleri Hizmetlerde kişisel olmayan bilgileri toplamasına izin verebiliriz. Reklam kuruluşları ayrıca, bir reklamın kaç kez gösterildiği, bir reklamın ne kadar süreyle görüntülendiği ve bir reklamın tıklamaları gibi reklamların performansı ile ilgili kişisel olmayan bilgileri de toplayabilir.

Üçüncü taraf web sitelerine ve hizmetlerine bağlantılar
Hizmet, üçüncü taraf reklamları dahil olmak üzere diğer web sitelerine ve çevrimiçi hizmetlere bağlantılar içerebilir. Bu diğer web sitelerinden veya çevrimiçi hizmetlerden birini tıklamayı seçerseniz, verebileceğiniz bilgilerin bu Gizlilik Politikasına değil gizlilik politikasına ve bu web sitelerinin veya hizmetin diğer hüküm ve koşullarına tabi olacağını lütfen unutmayın. Üçüncü taraf web sitelerini veya hizmetlerini kontrol etmiyoruz ve Hizmet’te böyle bir web sitesi veya hizmete bağlantı verilmesi, bunları desteklediğimiz veya kullanıcı bilgileriyle ilgili politikalarını veya uygulamalarını onayladığımız anlamına gelmez. Herhangi bir üçüncü taraf web sitesine veya hizmetine herhangi bir bilgi vermeden önce, gizlilik politikasını ve bu web sitesinin veya hizmetin diğer hüküm ve koşullarını incelemenizi öneririz.

Herhangi bir Kişisel Bilgi toplamamamıza rağmen, Hizmet üçüncü taraf hizmetleri kullanır ve bu da bunu yapabilir. Bu hizmetler:

Google Admob ve Google Analytics Gizlilik politikalarını şu adreste bulabilirsiniz: http://www.google.com/policies/privacy/

Güvenlik
Hizmetimizin güvenliğini ve bütünlüğünü korumak ve genel kabul görmüş endüstri standardı teknolojiler ve dahili prosedürler yoluyla Hizmete yetkisiz erişimi veya kullanımını önlemek için makul önlemler alırız. Bununla birlikte, bilgilerin İnternet üzerinden aktarılmasında veya diğer elektronik depolama yöntemlerinde doğası gereği riskler olduğunu ve yetkisiz erişim veya kullanımın asla gerçekleşmeyeceğini garanti edemeyeceğimizi lütfen unutmayın.

Yaş limitleri
12 yaşın altındaki kişilere bilerek kişisel veriler toplamaz veya ilgi alanına dayalı reklamları yönlendirmez veya yönlendirmeziz veya bu kişilerin Hizmetlerimizi bilerek kullanmasına izin vermeyiz. 12 yaşın altındaysanız, lütfen adınız, adresiniz, telefon numaranız veya e-posta adresiniz dahil olmak üzere kendinizle ilgili herhangi bir veri göndermeyin. 12 yaşın altındaki hiç kimse kişisel veri sağlayamaz. 12 yaşın altındaki bir çocuk hakkında kişisel veriler topladığımızı öğrenirsek, bu verileri olabildiğince çabuk sileriz. 12 yaşın altındaki bir çocukla ilgili veya bu çocuk hakkında herhangi bir veriye sahip olabileceğimize inanıyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin.

Yasalara ve kanun uygulamalarına uyum
Aşağıdakileri yapmak için bu tür bir eylemin gerekli olduğuna inanırsak, bilgilerinizi üçüncü taraflarla paylaşma hakkımızı saklı tutarız: (1) yasanın gerekliliklerine uymak ya da bize sunulan yasal sürece uymak; (2) yasal haklarımızı veya mülkümüzü korumak veya savunmak (3) yasadışı faaliyetler, şüpheli sahtekarlık, herhangi bir kişinin fiziksel güvenliğine potansiyel tehditler içeren durumlar veya Hizmetimizi kullanma şart ve ihlallerini araştırmak, önlemek veya önlem almak.

Bu gizlilik politikasındaki değişiklikler
Bu Gizlilik Politikasını zaman zaman güncelleyebiliriz. Yeni Gizlilik Politikasını Hizmete göndererek sizi herhangi bir değişiklik konusunda bilgilendireceğiz. Herhangi bir değişiklik için bu Gizlilik Politikasını periyodik olarak gözden geçirmeniz önerilir. Değişiklikleri yayınladıktan sonra Hizmeti kullanmaya devam etmeniz, bu değişiklikleri kabul ettiğiniz anlamına gelir.